O nas

Historia naszej firmy

Historia firmy Madejski sięga 1995 roku, kiedy to rozpoczęliśmy dostawy produktów do takich branż jak motoryzacja, rolnictwo, przemysł ciężki, produkcja maszyn czy budownictwo.
Na podstawie doświadczeń i obserwacji wprowadziliśmy markę Grafen Professional, która jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku motoryzacyjnego w najwyższej  jakości chemię samochodową. Priorytetem firmy Madejski jest jakość i profesjonalizm. Przed wprowadzeniem produktów Grafen Professional na rynek zostały one poddane wielu badaniom i testom, a następnie przeprowadzony został  proces certyfikacji.
W sierpniu 2010 roku jednostka certyfikująca Det Norske Veritas potwierdziła, iż System Zarządzania firmy spełnia wymagania normy ISO 9001:2008.

Własne laboratorium i wyspecjalizowany zespół chemików tworzy specjalistyczne  produkty wysokiej jakości, które mają zastosowanie w najbardziej wymagającym rynku warsztatów mechanicznych jak również w wielu gałęziach przemysłu.

Nasze produkty to szeroka gama środków technicznych określanych jako zadaniowe, gdzie receptury są tworzone w kierunku konkretnego zapotrzebowania. Wszystkie produkty to wyłącznie własna produkcja, która ulokowana jest w Turcji. Każdy z produktów jest testowany w trakcie procesu produkcyjnego.

Ochrona danych osobowych

W związku z treścią regulacji zawartej w RODO uprzejmie informujemy, iż wszelkie informacje, zasady i warunki przetwarzania danych osobowych są dostępne do pobrania tutaj.

Ze względu na zastosowanie produkty Grafen Professional dzielą się na następujące grupy:

Chemia kosmetyczna

Chemia warsztatowa

Kleje i uszczelniacze

najwyższe standardy

szeroki asortyment

światowa klasa

pierwsza jakość

Mapa świata

Nasze produkty są sprzedawane na wszystkich kontynentach od ponad 20 lat.
W 2014 roku powstało centrum dystrybucji i sprzedaży na Polskę i Europę środkowo wschodnią w siedzibie firmy Madejski w Krakowie.

Logo Madejski

Grafen Professional jest częścią
firmy Madejski Industrial Technology