Chemia budowlana

Chcesz bezpiecznie połączyć dwa rodzaje materiałów? Zależy Ci na prawidłowym uszczelnieniu pęknięć? A może chcesz przeprowadzić doraźne naprawy w łazience? W naszym katalogu chemii budowlanej znajdziesz niezbędne produkty do prac remontowych. Przeznaczone są zarówno dla amatorów w tej dziedzinie, a także bardziej doświadczonych majsterkowiczów. Chemia budowlana ma szerokie zastosowanie w pracach warsztatowych, montażowych oraz wykończeniowych.

Gwarancja najwyższej jakości

Jesteśmy producentem chemii budowlanej, dlatego dbamy o jak najwyższą jakość proponowanych produktów. Opracowujemy skład preparatów w taki sposób, aby wyróżniały się wyjątkowymi właściwościami takimi jak odporność na warunki atmosferyczne czy przyczepność do podłoża i mogły mieć szerokie zastosowanie w pracach remontowych. Na bieżąco wykonujemy testy opracowanych przez nas składów. Jesteśmy pewni, że środki, które mamy w naszym katalogu, mogą być stosowane nawet w najtrudniejszych warunkach. Chemia budowlana dostępna w naszym sklepie charakteryzuje się idealną przyczepność do wybranej powierzchni. Dzięki temu wszelkie prace montażowe czy wykończeniowe będą prostsze i sprawniejsze. W dodatku preparaty mają wysoką wydajność, co przekłada się na oszczędność czasu oraz pieniędzy. Zadbaliśmy o wygodne opakowania, które znacznie ułatwiają aplikację. Poznaj nasz katalog i postaw na wysoką jakość produktów.

Co obejmuje oferta chemii budowlanej?

W naszym katalogu znajdziesz akryl, który sprawdzi się do wielu rodzajów materiałów budowlanych, takich jak drewno, beton czy cegła. Doskonale uzupełnia pęknięcia, rysy oraz fugi. Proponujemy specjalny czyścik, dzięki któremu pozbędziesz się pozostałości pianki poliuretanowej i odtłuścisz wybraną powierzchnię. Gwarantuje on zatem idealną przepustowość oraz wydajność aerozolom z pistoletem. W ofercie nie mogło zabraknąć również klejów o szerokim zastosowaniu, które dopasujesz do swoich potrzeb. Niektóre produkty wykorzystasz do prac montażowych związanych z elewacją, ścianami czy fundamentami. Skutecznie zamocujesz płyty styropianowe, a także izolację cieplną. Proponujemy również preparaty, które są połączeniem kleju oraz uszczelniacza, co świetnie sprawdzi się do łączenia powierzchni. W tej kategorii znajdziesz również pianki pistoletowe do wypełniania szczelin i silikony sanitarne oraz uniwersalne. Zobacz katalog produktów i dopasuj je do swoich potrzeb.

Menu